Schůzky s rodiči

Ve čtvrtek 12.4.2018 proběhnou od 14,00 do 16,00 schůzky s rodiči. TU a případně další vyučující budou podávat informace o prospěchu a chování našich žáků a studentů. Rozpis umístění jednotlivých tříd najdete u vchodu do školy.

Mezinárodní sportovní utkání O pohár starosty města Bystřice nad Pernštejnem - výsledky

Ve čtvrtek 3. 10. 2019 se uskutečnil 20. ročník Mezinárodního sportovního utkání O pohár starosty města Bystřice nad Pernštejnem. Sportovního utkání se zúčastnili sportovci ze škol z Bystřice nad Pernštejnem, Nového Města na Moravě, Žďáru nad Sázavou, Štěpánova nad Svratkou, Okříšků, Vranova nad Topľou, Šahů a Boguchwale. Kompletní výsledky naleznete v přiložených souborech.

Bramborový květ Vysočiny 2019 – excelentní výsledky ve studentské odborné soutěži

Další ročník odborné soutěže Bramborový květ, která se pravidelně koná v Humpolci, měl letos pro VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem nádech výjimečnosti. Opět se zúčastnilo 12 zemědělských škol z celé České republiky s celkovým počtem soutěžících 24. Letos se však naši studenti 4. ročníku oboru AGROPODNIKÁNÍ předvedli v tom nejlepším světle.

Den otevřených dveří

Již tuto sobotu 9.11.2019 proběhne od 8:00 do 13:00 hodin první Den otevřených dveří na naší škole. Můžeš si sám, s kamarády nebo rodiči, prohlédnout prezentace techniky partnerů školy, školní prostory i dílenská pracoviště. Můžeš si vyzkoušet řídit školní vozidla, ochutnat připravené občerstvení, vypít osobně vylisovaný mošt, nebo si zapálit vlastnoručně vyrobenou svíčku. Můžeš se zúčastnit soutěží o zajímavé ceny. Dozvíš se vše podstatné o studijních i učebních oborech školy. Všichni jste srdečně zváni!