Napsal Ivo Solař - Úterý, 5. Květen 2020 - 21:50
Všichni žáci a studenti, kteří chtějí chodit ve škole na obědy od 11. května (ti, pro které se škola otevírá), si musí přihlásit stravu podle stávajících pravidel.
Všichni žáci a studenti, kteří chtějí chodit ve škole na obědy od 11. května (ti, pro které se škola otevírá), si musí přihlásit stravu podle stávajících pravidel.