Napsal Břetislav Karpíšek - Středa, 6. Květen 2020 - 16:36
Vážení zákazníci!
Vedení autoškoly a školicího střediska Vás informuje, že od 27.4.2020 je Autoškola VOŠ a SOŠ opět v plném provozu.
Hlásit se tedy můžete na všechny kurzy a školení.
Preventivní opatření v současné situaci:
– teoretická výuka a praktický výcvik bude probíhat dle hygienických doporučení Vlády ČR.
– na výuku a výcvik je nutné nosit roušku nebo jinou ochranu obličeje, která bude pevně připevněna k obličeji.
S příznaky respiračních potíží nelze absolvovat výuku ani praktický výcvik.
Děkujeme za dodržování těchto opatření!















