Napsal admin - Pátek, 22. Květen 2020 - 12:03
Od pondělí 25. 5. 2020 obnovujeme možnost odebírání obědů pro cizí strávníky. Z důvodu dodržování hygienických opatření v souvislosti s COVID 19 nelze strávníkům vydávat stravu v jinou dobu, než je pro ně určená.
Do jídlonosiče 10:50 - 11:20 hodin.
Obědy na jídelně 11:30 - 12:20 hodin.
Dodržujte následující hygienická opatření:
- nošení roušek v budově je povinné s výjimkou konzumace u stolu
- dodržujte rozestupy k zajištění minimálního fyzického kontaktu
- dezinfikujte si ruce při vstupu do jídelny















