Napsal Tomáš Krejčí - Středa, 7. Duben 2021 - 14:37
Ředitel VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem rozhodl o nepotřebnosti stroje ZETOR 7011. Prodej tohoto zařízení proběhne obálkovou metodou po schválení zřizovatelem školy - Krajem Vysočina. Nejzazší termín vyhlášení prodeje je naplánován do konce měsíce dubna.















