Druhou listopadovou sobotu, se konal na naší škole den otevřených dveří na téma "Kdo si hraje, nezlobí".

Návštěvníci si mohli prohlédnout nejen naši školu, ale i dílny odborného výcviku, získat potřebné informace o oborech, které naše škola nabízí. Dále si návštěvnici mohli vyzkoušet různé aktivity, které jsme si pro ně připravili, například podojit naši krávu Majdu, zkusit jízdu elektrotraktorem, nacvičit jízdu na trenažeru autoškoly, namíchat si vlastní müsli, složit hlavolam z 3D tiskárny, nazdobit perníček, pilotovat dron, zasoutěžit si s naší partnerskou firmou WERA WERK a vyzkoušet mnoho dalších doprovodných aktivit, které si naši učitelé a studenti připravili.

Děkujeme všem, kteří se za námi přišli podívat a těšíme se na budoucí studenty. Poděkování patří i všem zaměstnancům a studentům, kteří se na přípravě dne otevřených dveří podíleli.

 

HTML galerie Zonerama
Den otevřených dveří