Pronájmy prostor

Paragraphs

Nabízeme  možnost pronájmů prostor pro různé typy akcí a aktivit, jako jsou společenské akce, prezentace, semináře, besedy, svatby, kurzy a cvičení.

K dispozici jsou prostory kulturního sálu Domova mládeže, klubovna Domova mládeže a učebny školicího střediska na Domově mládeže. Rádi pro Vás připravíme kompletní nabídku pronájmu jak na krátkou dobu (účtováno v hodinách) nebo na dobu delší, kdy pronájem je účtován např. za víkend.

Zájemce o pronájem si dovolujeme upozornit, že naše prostory jsou poměrně hodně vytížené, a proto doporučujeme rezervovat si volné termíny s předstihem. Děkujeme za pochopení!

V případě zájmu klienta poskytneme realizaci akce tzv. „na klíč“ – příprava akce, příprava tabule, příprava pokrmů, rautu, obsluha a závěrečný úklid.

Prostory k pronájmu je možno vzájemně kombinovat, k pronájmům prostor lze využít i služby ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením, nebo ve studentských pokojích se sociálním zařízením společným.
 

Klubovna DM

Paragraphs

Klubovna je ideální pro malé oslavy s maximální kapacitou do 30 osob. Součástí klubovny je malý bar vybavený základním inventářem, velkoplošnou tel
Služby spojené s pronájmem
Ceník pronájmu klubovny DM

Kulturni sál

Paragraphs

Sál je ideální pro oslavy, večírky, konference, cvičení a nejrůznější kulturní akce. Ve spojení s prostorem předsálí pojme vaše akce až 100 osob. Na č
Služby spojené s pronájmem
Ceník pronájmu kulturního sálu

Učebny školicího střediska

Paragraphs

V učebnách je možné provádět různé workshopy, školení, semináře atd. Učebna je vybavena základním školním nábytkem, dataprojektorem a školními tabu