Stravování

Paragraphs

Školní jídelna

Paragraphs

Upozornění

Majitelé chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android si mohou nainstalovat novou mobilní aplikaci Strava CZ. Aplikce slouží pro odhlašování a přihlašování stravy a je dostupná na Google Play.

Obědy

Od 27. 11. 2017 nabízíme strávníkům od pondělí do čtvrtka výběr ze 2 jídel. Oběd číslo 1 má strávník přihlášený automaticky. Pokud chce oběd číslo 2 musí si ho sám přeobjednat. V pátek z ekonomických důvodů vaříme pouze jeden oběd. Strava je vydávána pouze na čipovou kartu. Ztracenou nebo poškozenou kartu musí strávník nahlásit u vedoucí školní jídelny a zakoupit novou.

Přihlášení a odhlášení obědu

Změnu stravy je nutné provést nejméně jeden pracovní den předem do 13:30 přes objednávací box v jídelně, přes internetovou aplikaci Strava.cz nebo u vedoucí školní jídelny p. Brázdové - tel. 566 686 409 nebo přímo ve školní kuchyni na telefonním čísle 734 769 298. Uživatelské jméno a heslo pro internetou aplikaci Strava.cz Vám přidělí vedoucí stravování p. Brázdová.

Ceny platí v době běžného provozu školy. V době volna a prázdnin jsou ceny dohodou – podle věkových kategorií, podle počtu strávníků, podle požadavků na složení stravy (ovoce, pitný režim).

Jídelní lístek

Aktuální jídelní lístek.

 

Přihláška ke stravování

Níže naleznete PDF přihlášku ke stravování.

Jídelní lístek

Alergeny v jídle