Školní jídelna

Paragraphs

Upozornění

Majitelé chytrých telefonů a tabletů s operačním systémem Android si mohou nainstalovat novou mobilní aplikaci Strava CZ. Aplikce slouží pro odhlašování a přihlašování stravy a je dostupná na Google Play.

Obědy

Od 27. 11. 2017 nabízíme strávníkům od pondělí do čtvrtka výběr ze 2 jídel. Oběd číslo 1 má strávník přihlášený automaticky. Pokud chce oběd číslo 2 musí si ho sám přeobjednat. V pátek z ekonomických důvodů vaříme pouze jeden oběd. Strava je vydávána pouze na čipovou kartu. Ztracenou nebo poškozenou kartu musí strávník nahlásit u vedoucí školní jídelny a zakoupit novou.

Přihlášení a odhlášení obědu

Změnu stravy je nutné provést nejméně jeden pracovní den předem do 13:30 přes objednávací box v jídelně, přes internetovou aplikaci Strava.cz nebo u vedoucí školní jídelny p. Brázdové - tel. 566 686 409 nebo přímo ve školní kuchyni na telefonním čísle 734 769 298. Uživatelské jméno a heslo pro internetou aplikaci Strava.cz Vám přidělí vedoucí stravování p. Brázdová.

Ceny platí v době běžného provozu školy. V době volna a prázdnin jsou ceny dohodou – podle věkových kategorií, podle počtu strávníků, podle požadavků na složení stravy (ovoce, pitný režim).

Jídelní lístek

Aktuální jídelní lístek.

 

Přihláška ke stravování

Níže naleznete PDF přihlášku ke stravování.